Hakkımızda

210
Albüm Çalışması
2000
Albüm İmalatı
2
Albüm Modeli
1000
Mutlu Müşteri

ATM Albüm profesyonel ekibi, tüm albüm ihtiyaçlarınızı en iyi ürünler ve en ekonomik koşullarla karşılıyor.

16 yıllık tecrübe birikimi ile ATM Albüm, panaromik albüm tasarımı ve üretimi konusunda, dünya standartlarında bir firmadır. Yenilikçi yaklaşımı, uzman ekibi ve teknolojik üretim olanaklarıyla ATM Albüm, hizmet verdiği alanlarda her zaman öncü ve lider pozisyonundadır. Firmamız, kataloğunda yer alan standart ürünler dışında, promosyon ve fotoğrafçı piyasalarının değişen ihtiyaçlarını karşılamakta ve sektörün tüm imkanlarını kullanarak özel dizayn ve kendi çizgisini yansıttığı özel materyallerle profesyonel tipte panaromik ve kristal albüm imalatını en üst seviyede işçilik ve beceri ile tamamlamaktadır.

2020 yılı kataloğumuzda, sizleri yeniden heyecanlandıracak yepyeni tasarımlarımızı bulacaksınız. Eko, Elite ve Elita Grand kolleksiyonlarımızda bulunan ahşap kapaklı, pleksi kapaklı ve keten kapaklı ürünlerimizi hayranlıkla keşfedeceksiniz…

Firmamız, müşteri odaklı yaklaşımıyla, en kaliteli ürünleri en kısa zamanda üretme felsefesini benimsemiştir. Kalitesi, ürün çeşitliliği ve profesyonel ekibi ile ATM Albüm faaliyet alanındaki başarısının sürekliliği için ilk günkü gibi çalışmaya devam etmektedir.

Sizlerden aldığımız destekler doğrultusunda her zaman daha iyiyi ve yeniyi sizlere en önce sunacağız


Ekibimiz

  • Murtaza AKPINAR

    Kurucu

  • Suna Ç.

    Görsel tasarım uzmanı